Категорії Інформація
Каси Додати подію
ZAZ
16 червня 2023

ZAZ

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 1260-6000 TRY

Volkswagen Arena
Huzur Mh., Maslak Ayazağa Cd. 4/A, 34396 Sarıyer/İstanbul, Turkey

Про подію

Французька співачка ZAZ, напевно, одна з наймістичніших та найяскравіших зірок французької сцени.

Майбутня зірка навчалась в консерваторії, грала на скрипці, гітарі, фортепіано, співала в хорі, починала в фольк, соул, джаз та блюз групах.

Перший успіх прийшов з піснею "Je veux". Вона стала піснею рокою в багатьох країнах світу і принесла велику популярність молодій зірці. Хрипкий, чуттєвий голос зачаровує.

На творчому шляху ZAZ, який проліг через Японію, Єгипет, Канаду, Бразилію та Марокко, - було багато перемог на різних змаганнях та фестивалях, платинових та діамантових дисків... Світ відкрив нову співачку - яскраву, зухвалу, відкриту до будь-яких нових творчих експериментів.

Можливо, немаэ такого музикального жанру, в якому ZAZ не спробувала би себе. Не без причини, серед її улюбленних авторів та виконавців співачка виокремлює композитора Antonio Vivaldi, співачок - Ella Fitzgerald, Edith Piaf та виконавців Іспанських, циганських, арабських мотивів.

Вона виступала в величезних залах на іншій стороні Атлантики, в легендарних паризьких кавʼярнях, в яких виступали легендарні шансонье, в найвідоміших залах Лондона та Парижа та ставала власником престижних національних музичних премій.

Вона випустила 5 альбомів, останній з яких вийшов у 2021 році, який співачка назвала "Isa" - саме так друзі співачки називали її. Цей диск – це свого роду повернення до себе, до свого внутрішнього світу. Це стало плодом роздумів під час важкого періоду для всіх під час пандемії і послужило основою для її довгих місячних гастролей, які почалися в 2021 році після вимушеного простою.

Співачці вдалося створити яскраву музичну палітру. До життя в «рожевому» (відома пісня Edith Piaf), ZAZ додала яскравий зелений колір. Вона є палким захисником навколишнього середовища і навіть створила власну організацію. Вона любить і бореться за життя на цій Землі. Та співає про неї. ZAZ називає свій тур "Organique Tour". І він дійсно, як і пісні, що входять до нього, є органічним. Глядачі зможуть відчути неповторний образ співачки, відкрити нові грані творчості, наблизитися до таємниці. Розділити радість, почути старі і нові пісні, обмінятись усмішкою, потрапити під чари таємничої француженки.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код